peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

خدمات مرتبط

در صورتی که مایل به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 هستید، مشاوران مرکز خدمات آزمایشگاهی گروه نیس که همگی از سرارزیابان و مدرسان مطرح این استاندارد به شمار می روند، تجربه لازم جهت برآورده سازی نیازهای شما را تضمین می کنند. نفرات اصلی تیم مشاوره این شرکت دارای مدارک بین المللی در خصوص استاندارد ISO/IEC 17025 و جزء ارزیابان نهاد های ملی و بین المللی صدور گواهینامه در حوزه های نظام های مدیریتی می باشند.

مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی آزمایشگاه ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف آزمایشگاه ها طراحی و اجرا می نماید.

مبانی و الزامات مدیریت کیفیت در آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025:2017
تربیت ممیز داخلی استاندارد ISO/IEC 17025:2017
تربیت سر ارزیاب بین المللی استاندارد ISO/IEC 17025:2017
کالیبراسیون عمومی تجهیزات اندازه گیری در آزمایشگاه

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO/IEC 17025 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس با داشتن تجربه همکاری با مشاوران بین المللی در این حوزه می تواند با در نظر گرفتن الزامات مندرج در استانداردها هم در زمان طراحی آزمایشگاه ها به سازمان های متقاضی کمک کند و هم با بازدید از آزمایشگاه های راه اندازی شده و تعیین نقاط ضعف آن ها، طراحی دقیق و اقتصادی برای اصلاح آن ها ارائه نماید.

آزمون مهارت یکی از اصلی ترین روش هایی سنجش کیفیت نتایج آزمون و کالیبراسیون است. مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس دو رویکرد اصلی را در خصوص آزمون های مهارت به کار گرفته است. در برخی از حوزه ها تمام فرآیند برگزاری آزمون مهارت توسط تیم مجرب ایرانی و مطابق ISO/IEC 17043 برگزار می گردد و در برخی حوزه های دیگر به عنوان نماینده شرکت های معتبر بین المللی عمل نموده و آزمایشگاه های ایرانی را در برنامه های بین المللی مشارکت می دهد.

دستیابی به نتایج مطلوب و قابل قبول در آزمایشگاه جز با استفاده از تجهیزات و مواد ساخته شده توسط مراجع معتبر حاصل نمی گردد. در این رابطه مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس با ارتباط مستقیم با برندهای شناخته شده در این حوزه، می تواند پاسخگوی نیازهای آزمایشگاه های کشور باشد. علاوه بر این، برخی از شرکای تجاری این مرکز نمایندگی انحصاری تأمین برخی از محصولات می باشند که در این موارد متقاضیان به این نمایندگی ها متصل خواهند شد.

ISO/IEC 17025:2017

عبارت IEC مخفف عبارت کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (International Electrotechnical Commission) است که با همکاری ISO سیستم خاصی را برای استاندارد سازی جهانی ایجاد کرده است. ISO/IEC 17025 یک استاندارد بین المللی برای آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون است که با هدف ارائه کیفیت و بهبود فرآیندهای درون آزمایشگاه ها منتشر شده است.

 

چرا سیستم مدیریت آزمایشگاه مهم است؟

اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 نشان دهنده تعهد شما در اجرای الزامات این استاندارد است و به عنوان یک گواهی حرفه ای، شما را قادر می سازد تا به شرکتی با مهارت فنی و ارائه دهنده داده های دقیق آزمون و کالیبراسیون تبدیل شوید. علاوه بر این، شما مستعد این خواهید شد که فرصت های شغلی خود را افزایش دهید، زیرا بسیاری از شرکت های بزرگ وجود دارند که به دانش جامع شما به عنوان آزمایشگاهی حرفه ای در این زمینه بها می دهند. در حقیقت، بسیاری از سازمان ها فقط به متخصصان و آزمایشگاه های گواهی شده پیشنهاد قرارداد می دهند، زیرا اکثر مشتریان ترجیح می دهند خدمات را از آزمایشگاه های گواهی شده دریافت کنند، در نتیجه قادر خواهید بود پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانید. 

 

مزایای سیستم مدیریت آزمایشگاه ISO/IEC 17025

با تبدیل به یک آزمایشگاه حرفه ای گواهی شده بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 شما می توانید به موارد زیر دست یابید:

  • بهبود شهرت
  • ایجاد ارتباطات کسب و کار جدید
  • برتری رقابتی
  • افزایش اثربخشی آزمایشگاه
  • دسترسی بیشتر به قراردادهای آزمون و کالیبراسیون
  • مهارت در بهبود فرآیندهای کاری
  • آزمون و نتایج آزمایشگاهی قابل اعتماد و کارآمدتر
  • قابلیت اطمینان مشتری

 

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید