peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO/IEC 27001:2013

اگر در ابتداي قرن بيستم دارایي هاي ملموس و فيزيکي بخش اعظم دارایي شرکت ها را تشکيل مي داد، امروزه اطلاعات بخش بسيار مهمي از دارایي هاي بسياري از شرکت ها را تشکيل داده و تمام بنگاه ها و مؤسسات دچار چنين تحولي شده اند. در اين راستا طبيعتا حفاظت از اطلاعات به جزء انکارناپذير مديريت هر کسب و کاري تبديل شده است و در رقابت تنگاتنگ امروز، صرف داشتن به روزترين اطلاعات تضمين کننده موفقيت نيست بلکه حفاظت از اين داشته ها و بکارگيري صحيح آنها، برنده بازي را تعيين مي کند. جالب اينکه موضوع حفاظت اطلاعات، صرفا محدود به حفظ مزيت رقابتي در شرکت های خصوصی نيست؛ بلکه هر مؤسسه غيرانتفاعي عمومي يا دولتی نيز نيازمند مديريت امنيت اطلاعات (ISMS) است؛ چرا که بدون جمع آوري، پردازش، بکارگيري و حفاظت از اطلاعات، انجام هر رسالت سازماني غيرممکن خواهد بود.

 

روند شکل گیری، تدوین و انتشار

احساس نياز به وجود مدلی برای مديريت امنيت اطلاعات در صنايع مختلف، منجر به انتشار اولين استاندارد ISMS با عنوان BS7799 شد و بدنبال آن کمیسیون الکتروتکنیک بین المللی(IEC) و سازمان جهانی استاندارد سازی (ISO) اين استاندارد را با کمی تغيير با عنوان ISO/IEC 27001 منتشر کرد.

 

دستاوردها و مزایای اصلی بکار گیری

  • محرمانه بودن اطلاعات : عدم افشاء و يا دسترسی غير مجاز به اطلاعات
  • يکپارچگی اطلاعات : عدم تخريب و صحيح و کامل ماندن اطلاعات
  • در دسترس بودن : دسترسی مناسب افراد ذيصلاح به سطح مناسب و تعريف شده ای از اطلاعات

 

خدمات مرتبط

شرکت هایی که مایل به اخذ گواهینامه ISO 27001 هستند، مرکز ممیزی و صدور گواهینامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از ممیزان و کارشناسان فنی داخلی و شرکای تجاری بین المللی، می تواند خدمات ممیزی و صدور گواهینانه را در این حوزه ارایه نماید.

مرکز آموزش و انتشارات نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا کرده است که تعدادی از این دوره ها در زیر نمایش داده شده است.

الزامات و مميزی داخلی ISO/IEC 27001
الزامات و ممیزی داخلی ITIL V4 / ISO 2000-1
امنیت در صنایع کارت پرداخت بر اساس PCIDSS
چارچوب کسب و کار برای حاکمیت مدیریت فماوری اطلاعات براساس COBIT 2019

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO 27001:2013را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید