peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

مسئولیت پذیری اجتماعی ISO 26000:2010

بر اساس تعریف مطرح شده در استاندارد ISO 26000 ، مسئولیت  یک سازمان برای اثربخشی تصمیمات و فعالیت های خود بر جامعه و محیط از طریق رفتاری شفاف و اخلاقی شامل مد نظر قراردادن انتظارات سهامداران، مطابقت با قوانین و ... در راستای بکارگیری این موارد در سازمان می باشد.

استاندارد ISO 26000 ، راهکاری را در زمینه اصول اساسی مسئولیت اجتماعی (Social Responsibility) ، مسائل و موضوعات مرتبط با مسئولیت اجتماعی و روش های ادغام و تلفیق  و تبدیل رفتار مسئولیت اجتماعی به راهکارها ، سیستم ها، اقدامات و فرآیند های سازمانی ارائه می نماید.

 

کاربرد استاندارد ISO 26000

 ISO 26000، با همه انواع سازمان ها در بخش های خصوصی، دولتی و غیر انتفاعی، اعم از بزرگ و کوچک و فارغ از این که در کشور های پیشرفته یا در حال توسعه فعالیت می کنند، همخوانی داشته و متناسب با همه آنها طراحی شده است. این استاندارد بین المللی برای کسانی که مسئولیت اجتماعی را بررسی می کنند و نیز افرادی که تجربه کار با آن را دارند، کارایی بیشتری دارد. ISO 26000، یک استاندارد سیستم مدیریتی جهت تایید (گواهی)، طراحی نشده است و اعطای هر گونه تاییدیه می تواند منجر به ارائه تصویر نادرست و غلطی از هدف این استاندارد بین المللی گردد.

 

 

مزایای بکارگیری استاندارد ISO 26000

  • ترغیب به تصمیم گیری آگاهانه تر بر اساس شناخت بهتر از انتظارات، خطرات و تهدیدات جامعه
  • بهبود اقدامات مرتبط با مدیریت بحران سازمان
  • بالا بردن اطمینان به سازمان ها و افزایش اعتماد عمومی
  • ارتقای رابطه سازمان با سهامداران خود و استفاده از ظرفیت آنها برای ابتکار و نوآوری
  • بالا بردن حس وفاداری، صداقت در کارمندان سازمان و همچنین ارتقای ایمنی و سلامت شغلی ایشان
  • کاهش مصرف انرژی، ضایعات بواسطه صرفه جویی و افزایش بهره وری و اثربخشی منابع
  • جلوگیری یا کاهش تعارضات احتمالی با مشتریان در زمینه ارایه محصولات و یا خدمات
  • کمک به پایداری بلند مدت سازمان از طریق افزایش تداوم منابع طبیعی و خدمات محیطی
  • کمک به تولید کالای عمومی و تحکیم جامعه و مشتری

خدمات مرتبط

اگرچه صدور گواهینامه ISO 26000 معمول نیست ولیکن مرکز ممیزی و صدور گواهینامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از ممیزان و کارشناسان فنی داخلی و شرکای تجاری بین المللی، می تواند خدمات ممیزی و صدور گواهینامه انطباق را در این حوزه ارایه نماید.

مرکز آموزش و انتشارات نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا کرده است که تعدادی از این دوره ها در زیر نمایش داده شده است.

الزامات و مميزی داخلی بر اساس ISO 26000
پیاده سازی استاندارد ISO 26000

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO 9001:2015 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید