peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

سیستم مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی ISO 13485:2016

استاندارد بین المللی ISO 13485 الزامات سیستم مدیریت کیفیت در صنایع تجهیزات پزشکی را تعیین می نماید. این استاندارد به منظور استفاده شرکت ها در یک چرخه عمر کامل تجهیز پزشکی از تولید تا پس از تولید که در واقع تا مرحله تجزیه و انهدام یک تجهیز پزشکی نیزمی شود، تدوین گردیده است.

این استاندارد به عنوان یک ابزار کارآمد جهت پیشرفت و حفظ فرایندهای یک سازمان به کار گرفته می شود.

سازمانهایی که همواره برای بهبود مستمر در تلاشند با پیاده سازی این استاندارد می تواند تجهیزات پزشکی ایمن و قابل رقابت فراهم نمایند که این امر باعث بالا رفتن اعتماد مشتریان خواهد شد.

 

چرا پیاده سازی استاندارد ISO 13485 در شرکت های تجهیزات پزشکی مهم است؟

دارندگان گواهینامه ISO 13485  ملزم به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به شرکت خود و مشتریان می گردند. اخذ دانش و مهارت های لازم در اجرای این استاندارد توسط پرسنل یک شرکت تعهد آنان را برای بهبود مستمر و ایجاد فرایندهای کاری بهتر تضمین می نماید. همچنین نشان می دهد که شما به اهمیت ایمنی و کارکرد بهینه یک تجهیز پزشکی پی برده اید این امر  با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در نهایت رضایمت مندی مشتری را بالا خواهد برد.

باید خاطر نشان کرد که پیاده سازی این استاندارد می تواند فرصت های جدیدی پیش روی شما قرار دهد از قبیل ایجاد فرصت های کاری با شرکتهای بزرگی که سرویس و محصولات با کیفیت می خواهند. این شرکتها به دانش و تخصص شما در این زمینه بها می دهند و به طور همزمان پتانسیل درآمد شما می تواند به حداکثر برسد.

 

مزایای سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485

  • افزایش تعداد فرصت های شغلی
  • ایجار روابط کاری جدید
  • اخذ مزایای رقابتی
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • تولید تجهیزات پزشکی ایمن و کارامد تر
  • افزایش رضایتمندی مشتریان

 

خدمات مرتبط

شرکت هایی که مایل به اخذ گواهینامه ISO 13485 هستند، مرکز ممیزی و صدور گواهینامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از ممیزان و کارشناسان فنی داخلی و شرکای تجاری بین المللی، می تواند خدمات ممیزی و صدور گواهینانه را در این حوزه ارایه نماید.

مرکز آموزش و انتشارات نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا کرده است که تعدادی از این دوره ها در زیر نمایش داده شده است.

الزامات و ممیزی داخلی مديريت کيفيت در صنايع تجهيزات پزشکی بر اساس استاندارد ISO 13485
تربیت سرممیز بین المللی مديريت کيفيت در صنايع تجهيزات پزشکی بر اساس استاندارد ISO 13485

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO 9001:2015 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید