peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

گواهی محصول

Product Certification

گواهی نشان هندوستان ISI (BIS)

گواهینامهISI بیانگر توانایی سازمان در طراحی، تولید و کنترل کیفیت محصول مطابق با استانداردهای کشور هند می باشد. این گواهی نشان دهنده آن است که محصول مورد نظر، کلیه الزامات استاندارد (های) مربوطه را برآورده نموده است. این گواهی که توسط موسسه BIS صادر می گردد، ماهیتاً یک گواهی اختیاری است اگرچه دولت هندوستان اخذ این گواهی را برای بسیاری از محصولات که ممکن است سلامت عمومی را تحت تاثیر قرار دهد اجباری نموده است.

 

تاریخچه موسسه BIS

موسسه BIS به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های صدور گواهی دهنده محصولات در جهان بوده که از سال 1947 به طور رسمی و با رای اکثریت آرای پارلمان هند شروع به فعالیت نموده است. این موسسه بیش از 26.500 مجوز برای بیش از 90 محصول تاکنون صادر نموده است.

 

مزایای اخذ گواهینامه BIS

  • این گواهینامه پیش نیاز صادرات محصول به کشور هند است. در واقع با اخذ این گواهی به مصرف کنندگان اطمینان می دهند که ایمنی و کیفیت محصول توسط شخص ثالث مورد ارزیابی قرار گرفته است.
  • به عنوان مزیت رقابتی توسط تولیدکنندگان ایرانی برای دستیابی به سهم بیشتری از بازار خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات مرتبط

در صورتی که مایل به اخذ گواهینامیک راه سریع و مقرون به صرفه جهت اثبات انطباق محصول با الزامات استانداردهای هند، مشاوره با یک تیم متخصص جهت دریافت راهنمایی های لازم در اجرای این نیازمندیها می باشد. "مرکز ممیزی و صدور گواهی نیس" با استفاده از کارشناسان متخصص در صنایع مختلف، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره تا اخذ این گواهی اعلام می نماید:

  • آموزش
  • مشاوره فنی
  • همراهی در ارزیابی
  • اخذ گواهی

مرکز آموزش نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا می نماید.

دوره آموزشی آشنایی با گواهی BIS
دوره آموزشی تهیه فایل فنی توسط الزامات تعیین شده توسط موسسه استاندارد هندوستان
آموزش عملی آزمون ها بر اساس استاندارد IS مرتبط با محصول
آشنایی با انواع گواهی محصول و نحوه اخذ آنها

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید