peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

گواهی محصول

Product Certification

گواهی/تائیدیه REACH

با توجه به تغییر سبک زندگی، کسب و کار ها و ...، استفاده از محصولات شیمیایی که در حال حاضر صدها هزار نوع آن وجود دارد، یک امر اجتناب ناپذیر تلقی می گردد. این موضوع در سال های اخیر منجر به ایجاد تگرانی ها مختلف از جمله خطرات و تاثیر آن بر سلامتی انسانها و همچنین محیط زیست شده است. آژانس مواد شیمیایی اروپا (ECHA) به عنوان سازمان متولی این موضوع در اتحادیه اروپا، در سال 2007 فرایند اخذ تائیدیه REACH(Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) که به معنی ثبت، ارزیابی و صدور مجوز مواد شیمیایی است را آغاز و الزامی نموده است.

حوزه کاربرد و هدف از بکارگیری REACH

قوانین و الزامات REACH شامل کلیه مواد شیمیایی است که در زندگی و صنایع مختلف کاربرد دارد، در این خصوص می توان به محصولات آرایشی، بهداشتی، رنگ های صنعتی، فراورده ها و مشتقات پالایشگاهی و پتروشیمی اشاره نمود. علل بکارگیری REACH می تواند بسیار گسترده باشد ولی بطور کلی موارد زیر از اهمیتی بیشتری برخوردار است:

 

  • حفاظت از سلامتی انسان ها و محیط زیست
  • افزایش کیفیت و ایجاد رقابت در صنایع شیمیایی مورد استفاده در اتحادیه اروپا
  • ایجاد اطمینان اتحادیه اروپا به سایر سازمان های متولی و رعایت تعهدات بین المللی مرتبط

مدت اعتبار گواهی/تائیدیه REACH

در صورت تائید آژانس مواد شیمیایی اروپا (ECHA) جهت صدور، مدت اعتبار این مجوز بسته به نوع و میزان (حجم) صادرات تولید کننده به اتحادیه اروپا مشخص می گردد. ولی بطور معمول و در صورت پرداخت هزینه های تمدید سالانه تاریخ اتقضا ندارد.

 

خدمات مرتبط

یک راه سریع و مقرون به صرفه جهت اثبات انطباق محصول با الزامات استانداردهای هند، مشاوره با یک تیم متخصص جهت دریافت راهنمایی های لازم در اجرای این نیازمندیها می باشد. "مرکز ممیزی و صدور گواهی نیس" با استفاده از کارشناسان متخصص در صنایع مختلف، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره تا اخذ این گواهی اعلام می نماید:

  • آموزش
  • مشاوره فنی
  • همراهی در ارزیابی
  • اخذ گواهی/تائیدیه

گروه نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف اجرا می نماید.

آشنایی با گواهی REACH
آشنایی با انواع گواهی محصول و نحوه اخذ آن ها

کاتالوگ گروه نیس

test

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید