peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

خدمات آزمایشگاهی

Lab Services

معرفی

مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس یکی از مراکز تخصصی گروه نیس (NIS Group) می باشد که در راستای پاسخ به نیازهای تخصصی آزمایشگاه های کشور تاسیس شده است و در این راستا از بین خدمات مختلف مورد نیاز آزمایشگاه های کشور، 8 خدمت را به عنوان خدمات اصلی خود در نظر گرفته است. بدیهی است که هر کدام از این سرویس ها خود شامل طیفی (گاه گسترده) از سرویس های کوچک تر می شوند که توضیحات آنها در صفحه ی خدمات آورده شده است.

مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس اگرچه یکی از اعضای جوان "گروه نیس" به شمار می رود ولیکن به لطف سابقه ی 12 ساله ی گروه، شبکه ای از متخصصان صنایع مختلف (از جمله با محور خدمات آزمایشگاهی) را گرد هم آورده است که بی شک می توانند طیف گسترده ای از خدمات را با سطح مطلوبی از کیفیت به مشتریان ارایه دهند. برخی از کارشناسان این شرکت دارای بیش از 30 سال سابقه در حوزه های تخصصی خود هستند.

اعتبارات بین المللی

مرکز ممیزی و صدور گواهی نامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از مميزان و کارشناسان فني داخلی و شرکای تجاری بين المللی، می تواند خدمات مميزی و صدور گواهی نامه را در بسياری از حوزه ها ارايه نمايد که پرکاربردترين آن ها در ادامه آورده شده اند. با توجه به اين موضوع، گواهی نامه های اين شرکت تحت اعتبار مراجع اعتبار بخشی بين المللی از جمله DAKKS، TURKAK ،CAI، IAS بوده و قابل رديابی به ILAC می باشند.

 

اطلاعات بیشتر

خدمات اصلی مرکز خدمات آزمایشگاهی نیس

40+ certifications . 100+ titles portfolio

تامین نرم افزار

Software

آزمایشگاه

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، واحد 1

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید