peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

ISO 14001 چیست؟

ISO 14001 یک استاندارد بین المللی است که به طور گسترده ای شناخته شده و الزامات سازمان هایی را که می خواهند عملکرد زیست محیطی خود را ارتقا بخشند و بهره وری عملیاتی خود را افزایش دهند، مشخص می کند. چارچوبی که مبتنی بر ISO 14001 است به سازمان ها کمک می کند تا فرآیندهای کوتاه مدت و بلند مدت خود را با استفاده از منابع کارآمد مدیریت کنند، که این امر تأثیر مثبتی بر محیط زیست خواهد گذاشت.

 

چرا مدیریت محیط زیست دارای اهمیت است؟

مدیریت محیط زیست بدون در نظر گرفتن اندازه یا نوع صنعت، برای هر سازمانی باید در اولویت باشد. موضوعاتی از جمله تغییرات آب و هوایی، کاهش لایه اوزون، آلودگی جوی، آلودگی خاک و آب زیرزمینی و دفع ضایعات خطرناک باید دغدغه اصلی دولت ها، صنایع و عموم مردم در سطح جهانی باشد. ISO 14001 رهنمودهایی را در مورد چگونگی ایجاد خط مشی ها و روش های اجرایی ارائه می دهد که منجر به عملکرد بهتر زیست محیطی خواهد شد. این خط مشی ها به سازمان در حفظ و کنترل اثرات زیست محیطی و انطباق قانونی کمک خواهد کرد.

 

مزایای مدیریت محیط زیست ISO 14001

  • بهبود فرصت های شغلی در صنایع زیست محیطی

  • به حداقل رساندن اثرات مخرب زیست محیطی

  • افزایش دانش زیست محیطی درون سازمان

  • کاهش تولید ضایعات و هزینه های سازمان

  • تقویت وضعیت و یکپارچگی سازمان
  • افزایش سود

 

خدمات مرتبط

شرکت هایی که مایل به اخذ گواهینامه ISO 14001 هستند، مرکز ممیزی و صدور گواهینامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از ممیزان و کارشناسان فنی داخلی و شرکای تجاری بین المللی، می تواند خدمات ممیزی و صدور گواهینانه را در این حوزه ارایه نماید.

مرکز آموزش و انتشارات نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا کرده است که تعدادی از این دوره ها در زیر نمایش داده شده است.

الزامات و ممیزی داخلی مديريت محيط زيست بر اساس ISO 14001
تربيت سرمميز بين المللی مديريت محيط زيست بر اساس ISO 14001
تكنيك های شناسایی و ارزیابی جنبه های زیست محیطی
ارزيابی زيست محيطی طرح ها (EIA)

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO 14001:2015 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید