peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

سیستم مدیریت انرژی ISO 50001

ISO 50001 به عنوان یک استاندارد بین المللی، الزاماتی را برای سازمان ها به منظور ایجاد، پیاده سازی و بهبود سیستم های مدیریت انرژی مشخص می کند. این استاندارد به سازمان ها کمک می کند تا با رعایت چارچوب خاصی در عملکرد، بهره وری، استفاده و مصرف انرژی بهبود مستمر داشته باشند. این چارچوب با مشخص کردن اندازه گیری ها، مستندات و گزارش ها سازمان ها را قادر می سازد تا بر پیشرفت فرآیندها و کارکنان خود نسبت به عملکرد انرژی نظارت کنند. ISO 50001 سازمانها را ملزم می کند تا خط مشی های جدیدی را برای استفاده کارآمد از انرژی و تعیین اهداف و چشم انداز برای دستیابی به آن خط مشی ها و بررسی تأثیرات آنها، اتخاذ کنند. در واقع تلاش برای دستیابی به پیشرفت های مداوم در مدیریت انرژی است.

 

چرا مدیریت انرژی مهم است؟

انرژی برای عملکرد سازمان بسیار مهم است و صرف نظر از فعالیت های آن می تواند منجر به هزینه های کلان شود. مدیریت انرژی برای استفاده از انرژی در سراسر زنجیره تدارکات سازمان، از مواد اولیه گرفته تا بازیافت، راهنمایی هایی را فراهم می آورد. مصرف انرژی به جز هزینه ها، در تغییرات آب و هوا نیز مؤثر است. با توجه به اینکه جستجوی منابع انرژی جایگزین زمان بر است، هر سازمان باید از کاهش مصرف انرژی استقبال کند. بعلاوه، سازمانها باید تلاش كنند تا آگاهی کارکنان را نسبت به صرفه جویی در انرژی افزایش دهند. با اخذ گواهینامه ISO 50001، مهارت های لازم را جهت کمک به سازمان برای دریافت تأثیرات مثبت این استاندارد کسب خواهید کرد. همچنین به سازمان کمک خواهید کرد تا سهم خود را در گرم شدن کره زمین کاهش دهد، بنابراین به عنوان یک سازمان سازگار با محیط زیست شناخته می شوید.

 

مزایای سیستم مدیریت انرژی ISO 50001

  • افزایش بهره وری انرژی
  • کمک به کاهش هزینه ها
  • کسب برتری رقابتی
  • افزایش اثربخشی
  • ترویج بهترین روشهای انرژی
  • بهبود عملکرد انرژی
  • اجرای شیوه های سازگار با محیط زیست
  • کمک به سازمان در جهت بهبود شهرت
  • کمک به سازمان در مدیریت انرژی
  • کمک به بهبود مستمر سازمان

 

 

 

خدمات مرتبط

شرکت هایی که مایل به اخذ گواهینامه ISO 50001 هستند، مرکز ممیزی و صدور گواهینامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از ممیزان و کارشناسان فنی داخلی و شرکای تجاری بین المللی، می تواند خدمات ممیزی و صدور گواهینانه را در این حوزه ارایه نماید.

مرکز آموزش و انتشارات نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا کرده است که تعدادی از این دوره ها در زیر نمایش داده شده است.

تربيت سرمميز بين المللی مديريت انرژی بر اساس ISO 50001:2018
الزامات و ممیزی داخلی مديريت انرژی بر اساس ISO 50001:2018
هینه سازی و مديريت مصرف انرژی در صنایع مختلف (نفت، گاز، پتروشيمی، ساختمان و ...)
روش ها تعیین خط مبنا و شاخص های انرژی براساس ISO 50006

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO 50001:2018 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Image

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید