peut on acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance

استانداردها

استانداردهای سیستمی قابل گواهی

سیستم مدیریت کیفیت جوشکاری ISO 3834:2005

استاندارد ISO 3834  الزامات مربوط به فرآیند جوشکاری را مشخص میکند که یکی از تکنولوژی های کلیدی در صنایع گوناگون می باشد.

فرآیند جوشکاری مستلزم مطابقت با تمامی الزامات استاندارد است زیرا فقدان آنها میتواند منجر به آسیب به کیفیت محصول، اموال و سلامت کارکنان  گردد. الزامات مربوط به سیستم مدیریت کیفیت جوشکاری در استاندارد ISO 3834  بیان شده اند. صدور گواهی سیستم مدیریت کیفیت جوشکاری می تواند وابسته به گواهی شدن سیستم مدیریت کیفت بر اساس استاندارد ISO 9001 باشد. استاندارد ISO 9001  بیان می کند که در صورت لزوم ، فرآیند های خاص باید شناسایی شوند و استاندارد ISO 3834 بهترین روش برای برآورده کردن این الزام می باشد.

 

سیستم مدیریت کیفیت جوشکاری برای چه سازمان هایی در نظر گرفته شده است

سیستم مدیریت کیفیت جوشکاری برای تمامی سازمان هایی که با جوشکاری ذوبی مواد فلزی سر و کار دارند در نظر گرفته شده است. صدور گواهی سیستم مدیریت کیفیت جوشکاری با توجه به ماهیت محصولات جوش داده شده، طبق استاندارد های زیر انجام می گردد:

  • ISO 3834-2 (سطح عالی الزامات کیفیت)
  • ISO 3834-3 (سطح متوسط/استانداد الزامات کیفیت)
  • ISO 3834-4 (سطح پایه الزامات کیفیت)

 

مزایای بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت در جوشکاری

به کارگیری و اخذ گواهینامه استاندارد ISO 3834 برای بسیاری از کارفرمایان شرط حضور در مناقصه بخصوص در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیرو و خودرو سازی است و موارد زیر را می توان بعد از بکارگیری این استانداد در سازمان مشاهده نمود:

  • کنترل موثر کیفیت جوش از طریق مدیریت صحیح فرآیندهای جوشکاری
  • تولید کننده گواهی شده، فرآیند جوشکاری را بر اساس الزامات استاندارد انجام خواهد داد
  • سیستم مدیریت کیفیت گواهی شده متضمن ثبات در فرآیند جوشکاری و خدمات و تولیدات پایدار برای مشتریان خواهد بود.
  • صدور گواهی شرایط مساعدی را برای بهینه سازی هزینه ها از نظر کاهش هزینه های عملیاتی، کاهش هزینه تولیدات نامنطبق و صرفه جویی در مواد اولیه و انرژی، بوجود می آورد.

 

خدمات مرتبط

شرکت هایی که مایل به اخذ گواهینامه ISO 3834 هستند، مرکز ممیزی و صدور گواهینامه نیس با داشتن شبکه گسترده ای از ممیزان و کارشناسان فنی داخلی و شرکای تجاری بین المللی، می تواند خدمات ممیزی و صدور گواهینانه را در این حوزه ارایه نماید.

مرکز آموزش و انتشارات نیس، با شناسایی نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایش های مختلف طراحی و اجرا کرده است که تعدادی از این دوره ها در زیر نمایش داده شده است.

الزامات و ممیزی داخلی کيفيت در جوشکاری بر اساس ISO 3834
تربيت سرمميز بين المللی کيفيت در جوشکاری بر اساس ISO 3834

یکی از پیش نیازهای پیاده سازی سیستم های مدیریتی، داشتن درک صحیح از الزامات آنهاست که با توجه به تفاوت زبان بین جامعه ایرانی و محیط های علمی بین المللی (از جمله سازمان بین المللی استاندارد)، دسترسی به ترجه صحیح و قابل درک از متن استانداردهای مدیریتی و فنی بسیار ضروری می باشد. در این راستا، مرکز آموزش و انتشارات گروه نیس، با به کارگیری تیمی چند تخصصی، همه ساله چندین استاندارد پر کاربرد از جمله استاندارد ISO 3834 را ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

کاتالوگ گروه نیس

ISO 17025 - EMPTY

تماس با ما

مکان: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، کوچه دهم، پلاک 13، طبقه 2

تلفن: 88769066 (021)

فکس: 88513340(021)

همراه: 09352929405 - 09333902244

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید